DOPRAVA, HOTELY, OKOLÍ

Místo konání

Hotel Voroněž I, Křížkovského 458/47Brno, Česká republika. 

Mapa

Doprava

Hotely

UBYTOVÁNÍ V HOTELU VORONĚŽ REZERVUJETE ZDE: Hotel Voroněž I.

Hotel Voroněž I**** a Voroněž II***, Křížkovského 458/47Brno, Česká republika.
Hotely jsou umístěny vedle sebe a v těsné blízkosti brněnského výstaviště a středu města. Voronež I poskytuje kvalitní ubytování s kapacitou 368 pokojů, suite a business suite s Wi-Fi zdarma. Pokoje mají elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče, satelitní a pay TV s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, minibar. Voroněž II nabízí pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Více na: www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.htmlwww.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-ii.html.

DALŠÍ MOŽNOSTI REZERVACE UBYTOVÁNÍ: ZDE.

Zajímavá místa v okolí

Pěší vzdálenost:
Výstaviště Brno (0,5 km), Pivovar Brno (1 km), Hrad Špilberk (1,8 km), Katedrála sv. Petra a Pavla (2,2 km), Moravská galerie (2,3 km), Botanická zahrada (2,9 km), Moravské zemské muzeum (3 km), Kapucínský kostel a krypta (3 km), Náměstí Svobody (3 km), Labyrint pod Zelným trhem (3 km)
 

Nad 5 km:
ZOO Brno (11 km), Plavba po Brněnské přehradě (12 km), Mohyla míru (19 km), Masarykův okruh (20 km), Hrad Veveří (21 km), Zámek Slavkov (26 km), Moravský kras (30 km)

Více informací o Městě Brno